میزان پودر مصرفی در ماشین لباسشویی

در زمان گذشته این باور غلط وجود داشت که هر چه پودر لباسشویی بیشتری در ماشین ریخته شود لباس ها تمیز خواهند شد در صورتی که نتیجه ای جز زودتر از بین رفتن لباس ها نداشت

 

امروزه ماشین‌های لباسشویی در حجم‌های متفاوتی تولید می‌شود. ماشین‌های ۵، ۷، ۸ و ۱۲ کیلویی از رایج‌ترین ماشین لباسشویی‌های موجود در بازار هستند که بر اساس ظرفیت دیگ، توانایی شستن لباس‌های بیشتری را در خود دارند. این مساله باعث می‌شود تا با افزایش ظرفیت دستگاه، آب بیشتری برای شستشوی لباس‌ها مصرف شود و به پودر لباسشویی بیشتری نیاز داشته باشد.

 

جنس لباس

 

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده میزان پودر لباسشویی در ماشین لباسشویی جنس لباس می باشد مسلما برای  لباس های با الیاف نازکتر   به پودر کمتری نیاز است

 

نوع شستشو

برنامه‌های شستشو در لباسشویی دارای زمان‌بندی‌های متنوعی هستند که می‌توانند لباس را از حداقل ۲۰ دقیقه تا حداکثر ۳ ساعت شستشو دهند. هرچه زمان شستشو بیشتر شود، پودر شوینده زمان بیشتری برای حل شدن در آب و آزاد کردن آنزیم‌های خود پیدا خواهد کرد. لذا توصیه می‌شود بر اساس زمان شستشو میزان پودر در ماشین لباسشویی خود را تنظیم کنید و از ریختن پودر زیاد در برنامه‌های شستشوی کوتاه مدت خودداری نمایید.

No Comments

پیام بگذارید

تلفن تماس: ۰۹۱۹۵۲۹۸۴۵۴

خدمات پشتیبان با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی، صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان عزیز، با به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد دارای 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برندهای زیرووات، پارس، ارج می باشد تا بهترین و ارزان‌ترین خدمات را برای مشتریانمان به ارمغان آوریم.