نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو (beko) تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در تهران ، خدمات پشتیبان آماده خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیرات تخصصی لباسشویی بکو در تهران می‌باشد. تعمیرکاران حرفه‌ای و باسابقه، ضمانت ۶ ماهه‌ پشتیبانی و خدمات پس از فروش تعمیرات بکو از مزایای گروه ما می‌باشد. کافی است با تعمیرگاه خدمات پشتیبان تماس بگیرید و مشکل لباسشویی بکو خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز یکی از تعمیرکاران را با تعیین وقت قبلی برای بررسی، عیب‌یابی و تعمیر به محل شما اعزام کنند.

مزایای استفاده از تعمیرگاه خدمات پشتیبان

  1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال لباسشویی بکو.
  2. ضمانت شش ماه تعمیرات و نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی بکو .
  3. داشتن تعمیرکارانی مجرب و حرفه ای

چرا خدمات پشتیبان را برای تعمیر لباسشویی بکو انتخاب کنیم؟

هیچکس بهتر از ما با ایرادات لباسشویی ها آشنایی ندارد. ما تکنسین هایی داریم که در تهران با استانداردهای فوق العاده بالا آموزش دیده اند. ما برای هر دستگاه لباسشویی، چندین تعمیرکار حرفه ای داریم که این باعث می شود ما فورا مشکل لباسشویی شما را تشخیص دهیم و از اتلاف وقت و هزینه های اضافه برای شما جلوگیری کنیم. تکنسین های تأیید شده ما خدمات پس از فروش بکو را سریع و حرفه ای ارائه می دهند.

ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما شش ماه ضمانت می‌کنیم.

6 دلیلی که نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو را از سایرین متمایز می‌کند:

  • خدمات ارائه شده به صورت کتبی ۶ ماه ضمانت خواهند شد تا از بابت خرابی لباسشویی بکو خود نگرانی نداشته باشید.
  • در طول دوره ضمانت شش ماهه نیازی به پرداخت هزینه اضافی (حتی ایاب و ذهاب) برای تعمیر لباسشویی بکو نیست.
  • اعزام تمام تکنسین‌ها در روز و ساعت درخواستی شما خواهد بود.
  • تمامی قطعات مورد استفاده در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو شما کاملا ارجینال و شرکتی می‌باشند.
  • ما پاسخگویی پیشنهادات و انتقادات شما در زمینه‌ی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران‌مان هستیم.

برای درخواست تعمیرات بکو می‌توانید از راه‌ شماره تلفن خدمات پشتیبان استفاده کنید.

لوازم خانگی بکو محصول کدام کشور است؟

بکو ، شرکت تولیدکننده لوازم خانگی ترکیه‌ و یکی از برندهای معتبر به نام بکو است. بکو توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد. تا امروز  فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعت لوازم خانگی اروپا ادامه داده است. بکو رقیب جدی برندهای اروپایی به حساب می‌آید.

بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت وست بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کردند. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت… ادغام شود. هم اکنون تعدادی از محصولات مانند یخچال، تلویزیون. لباسشویی، ظرفشویی با برند بکو نمایندگی خدمات پس از فروش بکو ارائه می‌شود. بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۰ تغییر داد.

تلفن تماس: ۰۹۱۹۵۲۹۸۴۵۴

خدمات پشتیبان با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی، صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان عزیز، با به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد دارای 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برندهای زیرووات، پارس، ارج می باشد تا بهترین و ارزان‌ترین خدمات را برای مشتریانمان به ارمغان آوریم.