نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)  در تهران، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تمام نقاط تهران (به جز جنوب) می‌باشد ، آیا به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آاگ در تهران هستید، آیا می‌خواهید که تعمیر در محل شما و فوری باشد؟ تعمیرگاه خدمات پشتیبان با داشتن تعمیرکاران حرفه‌ای، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تمام نقاط تهران (به جز جنوب) می‌باشد.

خدمات ما در محل و فوری می‌باشد. تعمیرکاران باتجربه ما با عیب‌یابی و تشخیص صحیح مشکل ماشین لباسشویی، هزینه‌ی تعمیرات را برای شما کاهش خواهند داد و فقط در مواردی که امکان تعمیر نباشد، قطعه‌ی معیوب تعویض خواهد شد. همچنین ما برای کلیه خدمات ارائه شده ضمانت شش ماهه ارائه می‌دهیم.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ AEG در تهران تماس بگیرید؟

 • اگر در لباسشویی آاگ خود صدای عجیبی شنیدید، اگر آب را تخلیه نکرده و یا اصلا شروع به کار نمی کند باید بدانید لباسشویی شما دچار نقص فنی شده است و باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ AEG در تهران تماس بگیرید.
 • اگر ماشین لباسشویی خاموش است ولی پر از آب شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه لباسشویی آاگ AEG تماس حاصل فرمایید.
 • اگر در هنگام خشک کردن لباسشویی زیاد تکان میخورد و یا صدای بسیار شدید و ناهنجاری از خود تولید می کند یا اینکیه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق لباسشویی روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید فورا رفع ایراد شود و با نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی آاگ AEG در تهران تماس حاصل فرمایید.

ماشین لباسشویی آاگ شما دچار مشکل شده است؟

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

نگران نباشید، تکنسین‌های خدمات پشتیبان می‌توانند در زمان مشخص شده توسط شما علاوه بر مراجعه به محل، عیب‌یابی صحیح و تعمیر ماشین، لباسشویی آاگ شما را بدون انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام دهند. در صورت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی انتقال پیدا می کند.

تعمیرکاران نمایندگی ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی آاگ AEG با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات فوق مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آاگ هستید، با ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ

 1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال ماشین لباسشویی آاگ.
 2. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر لباسشویی آاگ AEG است.

چرا خدمات پشتیبان را برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ انتخاب می‌کنیم

اگر نیاز به سرویس ماشین لباسشویی یا تعمیر ماشین لباسشویی خود هستید، خدمات پشتیبان می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین نمایندگی برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای خدمات پشتیبان حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

شرکت آاگ AEG را بیشتر بشناسیم

امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ شرکت “آلمانی برق ادیسون ” را در برلین تأسیس نمود. این کارخانه به شرکت آ ا گ در سال ۱۸۸۷ تغییر نام یافت. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ، موتور و ژنراتور) شد، شرکت خیلی زود در سیستم‌های انتقال برق AC وارد شد.

در سال ۱۹۰۷ پتر بهرنس به عنوان مشاور هنری AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی این شرکت با محصولات و به اشتراک گذاری تبلیغات ویژگی‌های طراحی مشترک گشت.کمپانی AEG یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در حال حاضر تولیدات انبوه آن شامل ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی یخچال و فریزر ساید بای ساید و …. می باشد.

تلفن تماس: ۰۹۱۹۵۲۹۸۴۵۴

خدمات پشتیبان با هدف تعمیر لوازم خانگی در محل بدون نیاز به جابجایی، صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان عزیز، با به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد دارای 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برندهای زیرووات، پارس، ارج می باشد تا بهترین و ارزان‌ترین خدمات را برای مشتریانمان به ارمغان آوریم.