ماشین لباسشویی پارس

اولین ماشین لباسشویی در سال ۱۹۲۲ به بازار عرضه شد که لباس ها را با فشار آب و هم زدن شستشو می کرد
شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس (سهامی عام) در تاریخ 06/02/1354 بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 21482 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است و در تاریخ 23/09/1373 به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ 08/11/1373 در بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است و در مورخ 16/09/1391 به بازار پایه فرابورس منتقل شده است.
کارخانه ماشین لباسشویی پارس در زمینی به مساحت 11 هکتار در جوار کارخانه یخچال و فریزر ایجاد و از بهمن ماه 1380 با بهره برداری از آن ، تولید ماشین لباسشویی به تولیدات شرکت اضافه گردید.
در زمان های قدیم ، دو روش فشار آب و استفاده از سیستم استوانه ای در ساخت ماشین های لباسشویی بسیار اهمیت داشت که در حال حاضر این دو روش، پایه و اساس ساخت یک ماشین لباسشویی پارس به شمار میروند.
امروزه ماشین لباسشویی جزء لوازم ضروری هر خانه ای محسوب می شود در گذشته ماشین های لباسشویی دوقلو بسیار محبوبتر نسبت به سایر مدل ها بودند ولی امروزه به دلیل کوچکتر شدن خانه ها و پیشرفت تکنولوژی در طراحی و ساخت، ماشین های لباسشویی کوچکتر با مصرف کمتر در بین مردم نفوذ پیدا کرد.
ماشین لباسشویی پارس ازنظر طراحی و ظاهر قابل ‌مقایسه با ماشین لباسشویی های برندهای معتبر می‌باشد. طراحی شیک و مدرن لباسشویی پارس مناسب خانم‌های خانه ‌دار و با سلیقه‌های مدرن و امروزی می ‌باشد.
لباسشویی‌های اتوماتیک پارس به گونه ای طراحی ‌شده است که ضمن محافظت از لباس‌های شما و کیفیت شستشوی منطبق با استانداردهای جهانی، میزان مصرف مواد شوینده، آب و انرژی را به حداقل ممکن برساند. این کاهش مصرف به نحوی است که به کیفیت شستشوی لباس ها آسیب وارد نشود
.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *